RetroLine

Oferta

Sprzedaż samochodów

Samochody na sprzedaż
 

Fiat Multipla 1959r – ZOBACZ WIĘCEJ
3
 

 

 

 

 

 

 

Wyjątkowy Fiat 600 Multipla z 1959 roku. Pojazd jako nowy został kupiony w 1959 roku w Sztokholmie i do 2019 roku jeździł po sztokholmskich ulicach. W 2020 roku przeszedł kompleksową renowacje. Wyjątkowy stan kolekcjonerski tego egzemplarza wynika z faktu, że auto jest w 99% kompletne, tzn. wszystkie jego elementy (lampy, listwy, klamki, zamki, znaczki, kołpaki, zegary, przełączniki etc.) są częściami z pierwszego montażu auta. W trakcie renowacji wszystkie te elementy dostały odnowione ale w taki sposób aby nie zniszczyć oryginalnego wyglądu elementów. Samochód nie posiada żadnych ognisk korozji, a jego wygląd budzi uśmiech u każdej mijanej osoby. Fiat 600 Multipla jest pierwszym włoskim minibusem produkowanym seryjnie. W aucie mieści się 6 osób, a możliwość składania tylnych foteli tworzy dużą przestrzeń bagażową. Auto sprzedawane jest ze specjalnym bagażnikiem dachowym, produkowanym właśnie do tego modelu Fiata. Oferowany egzemplarz posiada certyfikat oryginalności wydany przez Fiat Classiche dnia 30 stycznia 2019 roku.

 

 

Samochody sprzedane
Samochody wykonane przez Retroline, które znalazły już swoich szczęśliwych Właścicieli. Aktualnie posiadamy kolejkę zamówień na samochody Fiat 500. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem Fiata, prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji.

Fiat 500L z 1972 roku w kolorze Nero 
nero

 

 

 

 

 

 

 

Fiat 500L z 1971 roku w kolorze Grigio Chiaro 
grigio

 

 

 

 

 

 

 

Fiat 500F z 1969 roku w kolorze Azzurro Chiaro 
azzurro_1

 

 

 

 

 

 

Fiat 500L z 1971 roku w kolorze Nero 
nero

 

 

 

 

 

 

Fiat 500F z 1967 roku w kolorze Rosso 
rosso

 

 

 

 

 

 

RENOWACJA POJAZDÓW WSZYSTKICH MAREK
W Retroline stale pracujemy nad kolejnymi samochodami. W każdej chwili jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Jeśli szukasz specjalistów, którzy odnowią Twoje auto, zapraszamy do współpracy.

Po więcej informacji na temat aktualnych terminów realizacji aut, prosimy o kontakt: contact@retroline.pl.

Masz pytania?

KONTAKT

Napisz do nas wiadomość